Ubisoft kondigt Rainbow Six Siege X aan

Op 1 december 2025 bestaat Tom Clancy’s Rainbow Six Siege maar liefst 10 jaar. En daar blijft het niet bij, want met de aankondiging van Rainbow Six Siege X mag het duidelijk zijn dat Team Rainbow er nog eens 10 jaar aan vastplakt!

Het hing al een tijdje in de lucht. Volgens meerdere geruchten zou er een ‘nieuwe’ Rainbow Six aangekondigd gaan worden tijdens de Six Invitational en dat gebeurde ook aan de hand van een showcase. Hierin werden kijkers eerst meegenomen in een actievolle cinematic trailer die terugkeek op de afgelopen jaren in het universum van Rainbow Six Siege.

Daar bleef het echter niet bij, want men werd als kers op de taart getrakteerd op de teaser trailer van Rainbow Six Siege X. Volgens game Director Joshua Mills van Ubisoft Montreal wordt Siege X geen simpele update, maar een ware evolutie. De doelstelling is volgens het ontwikkelteam van Rainbow Six om de serie uit te breiden en te verbeteren zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit. Fans kunnen zich in ieder geval voorbereiden op nieuwe grafische upgrades en ook de audio zal meegaan met z’n tijd. Volgens Mills zullen er tevens nieuwe manieren geïntroduceerd worden waarop spelers Siege X kunnen spelen.

Of Rainbow Six Siege X nou een compleet nieuwe game wordt of dat de huidige game een flinke (anniversary) upgrade krijgt, dat is nog even afwachten. Maar één ding is zeker: fans gaan genieten van een nieuw tijdperk Rainbow Six. Op 13 maart doet men de game verder uit de doeken tijdens de Rainbow Six Siege X Showcase.

Zijn jullie na al die jaren klaar voor een nieuwe Rainbow Six? Laat het weten in de comments!

Abonneer
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties